21.-23. Dec 2018
Events
21. DecTJPOPA
 TJPOPA
 TNCOPA
 CJPOPAIndividual
22. DecCJPOPAIndividual
 CJPOPAIndividual
 CNCOPAIndividual
 CNCOPAIndividual
23. DecCJPOPAIndividual
 CNCOPAIndividual
 CNCOPAIndividual
Results
RankNameNationTime
1RETTENEGGER ThomasAUT 14:23.7
2LEHNERT LuisGER 14:26.5
3RAINER Marc LuisAUT 14:36.5
4THANNHEIMER WendelinGER 14:58.7
5ZEMEK DavidCZE 15:02.2
6MAIER JonasGER 15:14.1
7HAFNER FabianAUT 15:15.8
8OBERMEYR FabioAUT 15:19.9
9TEELING MaxAUT 15:20.1
10FRANK ChristianGER 15:26.7
11JELEN OzbejSLO 15:30.9
12HINTERBERGER FabianAUT 15:31.1
13TYRODE MaelFRA 15:39.4
14RETTENEGGER StefanAUT 15:39.6
15VALLET EdgarFRA 15:47.9
16SABLATURA PetrCZE 15:52.8
17BEZZI GiulioITA 16:04.7
18JELEN RokSLO 16:09.7
19BRECL GasperSLO 16:12.1
20GLLAREVA AdrianGER 16:12.3
21HLADNIK MaticSLO 16:18.6
22FISCHER JakobGER 16:25.5
23STUETZ FinnGER 16:27.3
24MARIOTTI DomenicoITA 16:27.5
25PEER StefanAUT 16:32.7
26MALOVRH MatevzSLO 16:34.0
27SCHWARZ AndreasGER 16:35.7
28KERSTING LenardGER 16:36.8
29KOLB FlorianAUT 16:37.5
30BORTOLAS IacopoITA 16:37.7
31KOHLBERGER LukasCZE 16:37.8
32DRUML AndrejAUT 16:44.5
33BAUD MatteoFRA 16:47.5
34HIRSCHER ThomasAUT 16:48.0
35PFANDL NicolasAUT 16:48.6
36CLARET TOURNIER SamyFRA 16:49.5
37ROCHAT TheoFRA 16:52.3
38BRANDNER SebastianAUT 16:56.1
39SAMHABER DavidAUT 17:07.3
40MACH SimonGER 17:13.0
41POLAJNAR GasperSLO 17:20.0
42LEV SamuelAUT 17:23.0
43SCHULA PepeGER 17:23.1
44REITER SeverinAUT 17:27.8
45RADOVAN StefanoITA 17:34.1
46KOSAK SimonGER 17:36.5
47SUSNIK JostSLO 17:37.0
48KNAUS NikSLO 17:41.1
49PFEUFFER NiklasGER 17:42.4
50MONTELEONE GabrieleITA 17:56.0
51SUZIC DamjanSLO 17:57.5
52ACKO PrimozSLO 18:01.1
53UHRMANN AaronGER 18:10.5
54HEINIS MarcoFRA 18:15.3
55SIMEK JanCZE 18:21.5
56MICHAUD TomFRA 18:22.4
57FISCHER JohannesGER 18:22.8
58MAIER PirminGER 18:23.4
59CEJCHAN MatejCZE 18:32.0
60STANONIK ErazemSLO 18:39.9
61HEILAND ChristophAUT 18:41.0
62VRBEK UrosSLO 18:44.6
63MASTNAK MartinSLO 18:44.8
64GOUY NilsFRA 19:08.1
65ZARUCCHI NicoSUI 19:08.9
66ABRAHAM MariusFRA 19:18.4
67GARBAJS MaticSLO 19:34.9
68JANATA FrantisekCZE 19:35.1
69SUDEK RadimCZE 19:58.6
70BERNAT PavelCZE 20:12.5
71MUHIC AleksSLO 20:27.7
72FACCHINI ManuelITA 20:32.8
73FADRHONS MatejCZE 21:08.9
74MUHIC DavidSLO 21:09.2
75MENEGHETTI EmanueleITA 21:33.9
76COMAZZI Samuele JanneITA 23:37.6